Loading...

در یوتیوب به ۱۵ زبان جدید، گشت و گذار کنید

توسعه دهندگان وب سایت یوتیوب در تلاش هستند تا هر کاری که می توانند انجام دهند تا در نهایت بتوانند به تعداد بیشتری بازدید کننده به زبان خودشان خوشامد بگویند. وب سایت اشتراک ویدئو متعلق به گوگل همیشه یک سایت چند زبانه بوده است،‌ولی هم اکنون پشتیبانی از ۱۵ زبان دیگر را نیز به خدمات خود اضافه کرده است و با این کار مجموع زبان های خود را به عدد ۷۶ رسانده است. این کار، ۹۵ درصد اززبان مادری کاربران را پوشش می دهد، حداقل در یوتیوب که این اتفاق میفتد.

برای اینکه مطلب را شفاف سازی نماییم،‌ باید بگوییم این ۷۶ انتخاب،‌ فقط برای وب گردی استفاده می شود و با انتخاب هر یک فقط لینک های وب سایت، کلید ها و متون ترجمه می گردد و ویدئو ها از ۱۶۵ زبان برای عنوان بندی پشتیبانی می کند. لیست همه این زبان ها را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید ولی این ۱۵ زبان جدید عبارتند از:

آذری (آذربایجان)، ارمنی، گرجی، قزاقی، خِمر، لائو، مغولی،‌ برمئه ای(میانمار)، مقدونی، نپالی، پنجابی، سینهالی، آلبانی و ازبکی

youtube-languages
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,870,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: