Loading...

اپلیکیشن جدید Autodesk به کودکان اجازه می دهد تا اسباب بازی های خود را طراحی کنند

همانطور که می دانید چاپ گر های سه بعدی می توانند که هر چیزی را چاپ کنند از آلات موسیقی گرفته تا دیرگ قطعات کاربردی, حتی می توان از آن ها به عنوان فن آوری ها استفاده کرد. همچنین جدیدا از آن ها در پروژه های معماری نیز استفاده می شود.

حال به نظر می رسد که این دستگاه برای کودکان کاربردهایی دارد. Tinkerplay یک اپلکیشن برای چاپ گر های سه بعدی است که کودکان آن را دوست دارند و به آن ها اجازه می دهد که سریعا چیزی که می خواهند را طراحی و چاپ کنند.

این اپلیکیشن محصول شرکت Autodesk است شرکتی که پرچم دار شرکت های نرم افزار طراحی است و به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی نرم افزار شناخته می شود. این اپلیکیشن مخصوص آی پد بوده و دارای قطعات طراحی شده است که از قبل توسط طراحان آماده شده است که با آن کاربران می توانند یک مدل سه بعدی را طراحی کنند و از این قطعات در طراحی خود استفاده نمایند.

استفاده از طرح هیا آماده این اپلیکیشن بسیار ساده است و با کشیدن و رها کردن آن ها می توان روی طرح های خود پیاده سازی کرد علاوه بر این بافت مدل شما به صورت دلخواه خواهد بود.

Autodesks-new-app-lets-kids-design-their-own-toys-1000x600

این اپلیکیشن خارق العاده به زودی برای iOS اندروید و ویندوز نیز در دسترس خواهد بود و علاوه بر این لیستی از ابزارهای چاپ سه بعدی برای آن عرضه می شود. Tinkerplay می تواند کاربرد بسیار فراوانی را داشته باشد و علاوه بر کودکان همه سنین می توانند از آن استفاده کنند. نظر شما درباره این خبر چیست؟
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 172,632,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: