Loading...

“ماینکرفت” دومین واژه پرطرفدار جستجو شده در یوتوب

ستاره این روزهای یوتوب، PewDiePie در بین ۱۰ نام پرطرفدار جستجو شده یوتوب در سال ۲۰۱۴ است و در حالی که تقریبا همه به دنبال شنیدن موسیقی در این شبکه هستند، جمعیت کثیری هم ویدیوهای مربوط به ماینکرفت را دنبال می کنند.

این اطلاعات در مقاله ای که توسط Think With Google در ارتباط با محبوبیت محتوای گیمینگ روی این سرویس به رشته تحریر در آمده بود آمده است. محبوبیت ماینکرفت و PewDiePie در میان واژه های پرطرفدار جستجو شده، گواهی بر این ادعاست که گیمینگ در یوتوب محبوبیت فراوانی پیدا کرده.

البته، این مطالعه مسئله دیگری را هم به اثبات می رساند که بسیار قابل توجه است. تمام محتوای گیم تولید شده را فقط مشتاقان به این حوزه تماشا نمی کنند، در حقیقت، ۳۷ درصد کسانی که ویدیوهای مربوط به بازی و گیمینگ را دیده اند خودشان را به عنوان یک گیمر معرفی کرده اند. تقریبا دو برابر جمعیت گیمرها، دیگران مشتاق به دیدن ویدیوهای این چنینی هستند.

PewDiePie با ۳۲ میلیون مشترک (بیشتر از جمعیت کشور کانادا)، بیشترین دنبال کننده را در میان تمام تولیدکنندگان محتوا در YouTube دارد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,226,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: