Loading...

سهم یاهو از ترافیک جستجو در حال افزایش است

در حالی که طبق گزارشات StatCounter، گوگل بالاترین میزان افت استفاده از سرویس جستجو از سال ۲۰۰۹ تا به حال را در ایالات متحده تجربه می کند، گویی اوضاع برای یاهو در حال رونق گرفتن است. این تغییرات در نوامبر گذشته و زمانی که مرورگر فایرفاکس، موتور جستجوی اصلی خود را از گوگل به یاهو تغییر داد شروع شدند.

 

گوگل کمترین میزان ترافیک جستجو از سال ۲۰۰۸ تا به حال را تجربه می کند. سهم این کمپانی در نوامبر گذشته، ۷۷٫۵ از ترافیک بوده که در دسامبر، به ۷۵٫۲ نزول پیدا کرد. از طرفی سهم یاهو از این بازار از ۷٫۴ درصد به ۱۰٫۴ درصد ارتقا پیدا کرده و نمودار ترافیک جستجوی موبایل نیز با رشدی ۲ درصدی از ۸ به ۱۰ درصد رسیده است.

این درصد رشد با توجه به استفاده سراسری از فایرفاکس در دسامبر گذاشته طبیعی به نظر می رسد زیرا این مرورگر ۱۴ درصد از ترافیک وب گردی در ایالات متحده را پوشش می دهد.

با توجه به رشد فزاینده کمپانی هایی مانند گوگل و فیسبوک در میدان رقابت، اخیرا نقش یاهو در دنیای تکنولوژی روز به روز در حال کم رنگ تر شدن بود که به لطف فایرفاکس، یاهو دوباره در حال نفس کشیدن و احیای خود در گوشه ای از رینگ است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1032 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 165,748,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: