Loading...

یک بازی عجیب قرار است احساس کوه بودن را برای کاربر شبیه سازی کند‎

دیوید اوریلی، سازنده بازی تعاملی که در فیلم Her نمایش داده شد، در حال ساخت یک بازی واقعی با نام Mountain است که به زودی هم منتشر می شود. وی روز گذشته بازی خود را در کنفرانس بازی هورایزن نمایش داد.

اگر چه بازی نمایش داده شده در فیلم خارق العاده اسپایک جونز، Her، واقعی نبود (و یک کاراکتر بی ادب هم داشت)، اما به اوریلی کمک کرد که جسارت پیدا کند و اولین بازی واقعی خود را به نمایش بگذارد و آن را آماده نشر کند.

نمایی از فیلم HER

نمایی از فیلم HER

این بازی که اوریلی آن را «شبیه ساز کوه» توصیف شده و نه شبیه ساز کوهنوردی، یک بازی احساسی خواهد بود که بازیکن را در نقش یک کوه قرار می دهد. باورتان می شود، برای اولین بار در دنیای بازی های ویدیویی قرار است یک کوه ساکن با کلی احساسات مختلف باشید. تاثیر موسیقی در اینجا خودش را نشان می دهد.

آب و هوا تغییر می کند، چرخه روز و شب در نظر گرفته شده و در مجموع همه چیز به صورت طبیعی طراحی شده اند تا شما واقعا احساس یک کوه را در ساعات و فواصل مختلف تجربه کنید! اما اینکه بازی چگونه قرار است مخاطب اش را سرگرم کند همچنان یک سوال بزرگ باقی می ماند. حتی اگر سازنده بازی ادعا کند که این بازی دست کم ۵۰ ساعت گیم پلی درون خود دارد.

مانتین چند هفته دیگر و در تاریخ ۲۱ ژوئن برای پلتفرم های iOS، مک و ویندوز منتشر می شود و قرار است که فقط ۱ دلار قیمت داشته باشد!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,524,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: