Loading...

محاسبه مصرف اینترنت گجت با اپلیکیشن Onavo Count

امروزه به لطف موبایل های هوشمند و تبلت ها، تقریبا همه جا به اینترنت دسترسی داریم. به همین دلیل محاسبه مقدار دیتای مصرفی بسیار لازم و ضروری است. چرا که با زیر نظر داشتن این موضوع، می توان مصرف حجم اینترنت را کنترل و در هزینه ها صرفه جویی فراوانی کرد. Onavo Count به خوبی از پس این کار بر می آید.

نحوه عملکرد Onavo Count بدین صورت است که منابع مصرف اینترنت گجت از جمله “وای فای” و “اینترنت سیم کارت” را به صورت جداگانه تحت نظر می گیرد. سپس تمام اپلیکیشن هایی که از این منابع مصرف می کنند را آنالیز و دیتای مصرفی آنها را محاسبه و به نمایش می گذارد. با این کار شما به مرور زمان از مقدار اینترنت مصرفی دستگاه به همراه جزئیات کامل مطلع می شوید.

onavo-count-scrn2

همچنین نسخه اندروید این اپلیکیشن از ویجت های خوبی برخوردار است که به وسیله آنها، می توان به صورت زنده حجم مصرف شده و باقیمانده اینترنت را مشاهده نمود و از مقدار ترافیک مصرفی اپلیکیشن ها مطلع شد.

برای شروع کار تنها لازم است که دوره های پرداخت و حجم ترافیک اینترنت همراه خود را وارد کنید و مابقی کار را به Onavo Count بسپارید.

Onavo Count
  • Onavo Count
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : Onavo Inc.
  • سیستم عامل : اندروید و iOS
  • حجم : ۴.۲ / ۹ مگابایتلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,988,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: