Loading...

مایکروسافت بالاخره در Windows 9 منوی استارت را به ویندوز باز می‌گرداند

میلیون‌ها کاربر از مایکروسافت تقاضا کردند و مایکروسافت نیز به درخواست آن‌ها جامه عمل پوشانید! این درخواست چیزی به جز بازگرداندن منوی استارت دوست‌داشتنی به ویندوز نیست.

در کنفرانس شب گذشته مایکروسافت، این شرکت از منوی استارت جدیدی با نام هیبرید منو رونمایی کرد که می‌توان آن‌ را ترکیبی ایده‌آل از ویندوز ۷ و ویندوز ۸ دانست. این منو، تقریبا همان اندازه منوی ویندوز ۷ را دارد اما از قابلیت‌ کاشی‌های زنده مینیاتوری در کنار آن و به صورت توامان بهره می‌برد.

hybrid-start-menu[1]

 

در همین کنفرانس، مایکروسافت از حالت جدیدی رونمایی  کرد که به برنامه‌های جدید ویندوز ۸ این امکان را می‌دهد تا در محیط دسکتاپ و در داخل پنجره‌های مخصوص به خود اجرا شوند. این قابلیت در واقع بازگشت به اصل و ریشه ویندوز مایکروسافت است و کاربرانی که از صفحه‌کلید و موشواره برای اجرای برنامه‌های ویندوز استفاده می‌کنند را خوشحال خواهد کرد.

این دسکتاپ جدید به عنوان جایگزینی برای محیط فعلی ویندوز تلقی نخواهد شد و منوی تمام صفحه و برنامه‌ها برای کاربرانی که این قابلیت را دوست داشته باشند، قابل استفاده خواهند بود.

به‌روز رسانی مهمی در ماه جاری میلادی برای ویندوز ۸٫۱ عرضه خواهد شد اما این قابلیت‌های جدید در این به‌روز رسانی به ویندوز افزوده نخواهند شد. بنابر ادعای مایکروسافت، این قابلیت‌ها، جزئی از به‌روز رسانی ویندوز در آینده‌ای نزدیک و در سال جاری میلادی خواهند بود (یعنی نهایتا تا زمستان سال جاری).

Sofarnet.irurce: Theverge

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 170,935,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: