Loading...

برخورد اپل و گوگل با متقلبین

super-mario

شرکت‌های اپل و گوگل در اقدامی مشابه بازی‌های کپی شده از روی عنوان محبوب Flappy Bird که بر روی فروشگاهشان قرار داده‌ است را حذف کرده و به این ترتیب از این پس شاهد برخورد اپل و گوگل با متقلبین خواهیم بود.

پس از محبوبیت بالای این بازی در میان مخاطبین علیرغم رشد روزافزون آن سازنده Flappy Bird تصمیم گرفت تا این بازی را از روی شبکه جمع کند ولی این موجب شد تا تعداد زیادی سودجو بازی‌های دقیقاً کپی شده از روی این بازی را ساخته و با نام‌هایی که تنها یک حرف با نام بازی اصلی تفاوت داشتند بر روی بازار نرم‌افزاری اپل و گوگل قرار دهند.

این امر به نوعی توهین به مخاطبین محسوب می‌شود و به همین دلیل نیز شرکت‌های اپل و گوگل در اقدام بسیار مناسبی بازی‌های مشابهی مانند Fluppy Bird، floppy Bird و … را از روی بازار خود حذف نمودند. در این میان یک تولیدکننده بازی با نام کن کارپنتر در توییتر خود نوشت که بازی او با نام Flappy Dragon به علت شباهت نامی با این بازی از سوی اپل مورد پذیرش قرار نگرفته است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,161,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: