Loading...

نقشه مکانی فیلم های محبوب پیکسار و دیزنی

 

بسیاری از کارتون ها  یاد آور بهترین خاطرات شما ، یاد آور شخصیت  های کارتونی دوستداشتنی و یادآور آهنگ های محبوب شماهستند .بسیاری از این فیلم های کارتونی مربوط به شرکت دیزنی هستند که شما با آنها بزرگ شده و یا فیلم هایی از شرکت پیکسار هستند که شما آنها را دوست دارید.آیا دوست دارید تا بدانید این فیلم ها با توجه به روایت داستان در چه نقاطی از جهان اتفاق افتاده است؟

آقای Eowyn Smith محبوبیت فیلم های کارتونی پیکسار و دیزنی را بر اساس مکانی که داستان هر فیلم روایت می شود بر روی یک نقشه به صورت هنرمندانه ای نمایش داده است که نشان میدهد داستان بسیاری از فیلم های محبوب در انگلیس رخ داده است. در واقع این نقشه با توجه به مکانی که داستان هر فیلم در آن روایت می شود  تهیه شده است.

pixar&disney

بر این اساس دسته بندی قاره ای فیلم های پیکسار و دیزنی نیز به این صورت می شود :

شما امریکا : ۲۱ فیلم

جنوب امریکا : ۲  فیلم

اروپا : ۲۳ فیلم

افریقا : ۲ فیلم

آسیا : ۳ فیلم

استرالیا : ۲ فیلم

دیگر نقاط (جهان ، فضا ، و …) ۵ فیلم

بسیاری از فیلم های کلاسیک دیزنی در انگلستان قدیم با ۱۰ فیلم اتفاق افتاده است البته فیلم های اخیر(به خصوص از سوی پیکسار) تمرکز روایت مکانی فیلم های خود را بیشتر در شمال امریکا و برخی نقاط دیگر قرار داده اند.البته با توجه به این نقشه دیزنی باید علاقه بیشتری برای روایت داستان های کارتونی خود در قاره های آسیا و افریقا را بیشتر کند.

نکته ای که در این نقشه وجود دارد روایت یکی از داستان ها در ایران است که یکی از سه سهم قاره آسیا است و نشان میدهد از این لحاظ نیز ایران برای روایت یک داستان کارتونی مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به نقشه و تصویر فیلم آیا می توانید فیلم کارتونی که از لحاظ مکانی در ایران روایت می شود را حدس بزنید ؟

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 170,718,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: