Loading...

فلش مموری شما ، قفل کامپیوتر شما

اگر قصد دارید کامپیوتر خود را بیش از پیش ایمن کرده و به دیگران اجازه ندهید که به اطلاعات کامپیوتر شما دسترسی داشته باشند ، بد نیست از قفل‌های سخت افزاری استفاده کنید . مثلا کاری کنید که قفل کامیپوترتان تنها با استفاده از یک فلش مموری خاص که همواره همراه شماست ، باز شود . در ادامه ویکی پلاس به شما آموزش خواهد داد که USB خود را به یک قفل سخت‌افزاری برای کامیپوترتان تبدیل کنید . . .

 شما می‌توانید هر بار که USB خود را به کامپیوترتان متصل می‌کنید ، قفل PC خود را باز کنید . اما اگر این USB را به کامپیوتر متصل نکنید ، دیگران به راحتی قادر به باز کردن قفل سیستم شما نیستند . در صورت از دست دادن این USB استفاده از کامپیوتر برای دیگران غیرممکن می‌شود . البته شما می‌توانید یک رمز عبور نیز دراین برنامه تعریف کنید تا زمانیکه USB را گم کردید ، بتوانید به سیستم وارد شوید .

برای انجام این کار تنها کافی است برنامه ۱.۵ مگابایتی Predator Free را دانلود و نصب کنید .

بعد از اینکه نصب برنامه به پایان رسید ، آن را اجرا کنید . بعد از اتمام نصب ، یک پیغام بر روی صفحه مشاهده می‌کنید که از شما می‌خواهد فلش مموری خود را به سیستم متصل کرده و تنظیمات مورد نظر و رمز عبور خود را تعیین کنید .

Predator Free

پس از اعمال تنظیمات دکمه OK را فشار دهید و اکنون PC شما مجهز به یک قفل سخت افزاری است .

فلش مموری

اگر نرم‌ افزار دیگری سراغ دارید که می‌تواند امنیت سیستم را از طریق قفل‌های سخت‌ افزاری بالا ببرد ، آن را در بخش نظرات به ما معرفی 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 169,380,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: