Loading...

با عینک اپسون سوپرمن شوید

Epson Smart Glasses

همه ما فیلم‌های تخیلی و داستان‌های سوپر من را می‌شناسیم، یکی از قابلیت‌های این موجود این بو که می‌توانست با چشمان خود اعضای داخلی بدن افراد را اسکن کند. اگر فکر می‌کنید این امکان فقط به دنیای تخیلی فیلم‌ها اختصاص دارد باید بدانید که اپسون دنیای واقعی را با این امکان درآمیخته است.

اپسون عینک هوشمندی را ساخته است که می‌تواند در علم پزشکی به شدت به کار بیاید و ابزاری مفید برای دکترها باشد. این عینک می‌تواند درون پوست شما را نیز مشاهده نماید!

با کمک این سیستم پرستارها و دکترها می‌توانند عینک اپسون را به چشم بنند و به راحتی محل قرارگیری اعصای زیر پوست شما را تشخیص دهند، برای نممونه وقتی که پرستار می‌خاهد یک آمپول را به رگ شما وارد کند با به چشم زدن این عینک خواهد توانست به راحتی محل وجود رگ را زیر پوست تشخیص داده و تنها با یک اقدام تزریق را انجام دهد.

شرکت اپسون هنوز جزئیات دقیقی را درباره نحوه عملکرد دقیق این سیستم ارائه نکرده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 172,633,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: