Loading...

تلفن همراه با سیستم عامل فایرفاکس در دستان آلمانی ها

مشتریان تلفن همراه در آلمان می توانند با کمتر از ۱۰۰ یورو به موبایل های Firefox OS دسترسی پیدا کنند . در روز سه شنبه ، Congstar که تابعه ای از شرکت تلکام آلمان می باشد . به طور رسمی شروع به فروش موبایل One Touch Fire در بعضی فروشگاه های خود و همچنین وب سایت خود کرد . هدف آنها مستقیما بازار گوشی های هوشمند می باشد . قیمت این تلفن بدون در نظر گرفتن قیمت قرارداد ۹۹/۸۹ یورو می باشد و مشتریان می توانند در طرحی ۲۴ ماهه ثبت نام نموده و در هر ماه ۴ یورو پرداخت نمایند .

 

گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل فایرفاکس در دستان آلمانی ها

گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل فایرفاکس در دستان آلمانی ها

بدون داشتن قرارداد ، هزینه های ماهیانه بین ۹۹/۲۴ یورو تا ۹۹/۳۹ یورو می باشد . تمام طرح ها شامل مکالمه رایگان با خطوط ثابت و تلفن های همراه در آلمان و همچنین بین ۵۰۰MB تا ۱GB دانلود می باشد . در ماه آگوست ، Congstar ، از این تلفن برای گروهی از مشتریان در آلمان پرده برداری کرد ، آنها قادر بودند تا به مدت دو هفته از تلفن استفاده نمایند و سپس شرکت بررسی دوباره ای بر روی تلفن انجام داد . Congstar در وب سایت خود نظرات ۵ نفر از این افراد را ارائه کرده است . مشتریان به طور کلی از عملکرد, عمر باتری و سهولت نسبی استفاده از آن راضی هستند. اگر چه به دوربین ۲/۳ مگاپیکسلی آن در بین این نظرات توجهی نشده است .

گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل فایرفاکس

گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل فایرفاکس

شکایات جزئی مشتریان در مورد قابلیت های نرم افزاری آن می باشد مثلا این موبایل قادر به آپلود عکس ها به فیس بوک نمی باشد . البته به احتمال زیاد این مشکل در به روز رسانی های آینده حل و فصل خواهد شد . همچنین بعضی به مشکلات استحکامی و خاموش شدن ناگهانی آن اشاره نموده اند که در اولین رونمایی می تواند مسائلی معمولی باشند .

هفته گذشته ، Mozilla ، اولین به روز رسانی عمده گوشی های خود را که شامل بهبود عملکرد و دیگر پیشرفت ها می شد را ارائه نمود . Mozilla قصد دارد که با Firefox OS مبتنی بر HT ML ، با سایر سیستم عامل های تلفن همراه رقابت کند مخصوصا با اندروید که در بازار در حال تاخت و تاز می باشد . در اروپا ، مشتریان لهستانی می توانستند از ماه جولای ، موبایل One Touch Fire را خریداری نمایند . طرحهایی برای عرضه آن در سایر کشورهای اروپایی از جمله مجارستان و یونان ودیگر قسمت ها نیز وجود دارد .
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 169,383,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: