Loading...

با کسپر اسکای راحت تر کلاه برداری کنید

 

 


و اما ماجرای این مطلب از کجا شروع شد؟ داشتم بطور اتفاقی در مجله وب که زیاد ازش خوشم نمیاد نگاهی می انداختم در قسمت خبرهاش خوندم که کسپر اسکی 20% تخفیف ویژه نوروز میده و نمایندگی آنهم معرفی کرده بود برای خرید، منهم که یه کرمی توی جونم افتاد که ببینم چه خبر هست و با این تخفیف قیمتش چقدر شده سر به سایت اون شرکت زدم http://irkaspersky.com جالب بود 7% تخفیف که با این قیمت حدود 41 هزار تومان در اومد همینطور که در گوگل جستجو میکردم ببینم شاید قیمت پائین تر هم باشه به یه لینک جالب رسیدم http://www.medianews.ir/fa/2008/06/08/iran-kaspersky.html در این لینک که تاریخش مال 19 خرداد هست گفته شده خیلی از شرکتها لایسنس درستی به مشتری ندادند و بلوک شده و این شرکتها اصلا نمایندگی کسپر نبودند که این نرم افزار را میفروختند. در این لینک 3 شرکت معرفی شدند به عنوان نمایندگی رسمی کسپر که گفتند فقط از اینها بخرید وگرنه بقیه لایسنسها بلوک میشه. اسم سه شرکت آواژنگ ، فناوری اطلاعات ، آتنا هست. من وقتی آواژنگ و آتنا را در گوگل search کردم سریع پیدا کردم البته این شرکتها را میشناختم منظورم اینه که آدرس سایتشون را سریع پیدا کردم ولی جالب بود نام فناوری اطلاعات را در گوگل زدم دیدم oovah چه خبره من نمیدونم انگیزه این بنده خدا برای چنین اسمی چی بود ولی خوب خودم معتقدم آدم باید یه اسم تک همیشه انتخاب کنه نه چنین اسمی به هرحال این فناوری اطلاعات را نشد پیدا کنی ببینیم کی هست تا به این نتیجه رسیدم که اگه نمایندگی رسمی هست پس توی سایت کسپر اسکای هم اسمش هست. در سایت www.kaspersky.com قدیم یادمه در زبانش نام ایران هم بود ولی الان نبود ولی در این لینک http://www.kaspersky.com/buyoffline?cregion=151273877&select=+OK+ موفق شدم نمایندگیهای فروش ایران را بدست بیارم که آواژنگ و آتنا بودند ولی بجای فناوری اطلاعات شرکت دوران بود که فروش Sells corporate products بود ولی با اینکه فقط Sells corporate products بود تصمیم گرفتم ببینم همون فناوری اطلاعات هست که چیزی درباره اش پیدا نکردم ولی خیلی توی سایتش گشتم چیزی برای کسپر و معرفی و تبلیغ خاصی یا توضیح و معرفی جامعی گیر بیارم که چیز خاصی به غیر از دو مورد نبود تا با کلی جستجو موفق شدم این لینک را پیدا کنم http://www.douran.com/HomePage.aspx?TabID=4062&Site=DouranPortal&Lang=fa-IR وقتی این لینک را ببینید احتیاج به توضیح بیشتری نیست ولی من نمیدونم کسپر به چی این دلش را خوش کرده بود که فروش خوبی داشته باشه ولی با این نوع مدیریت سایت و طراحی که میبینید نکته جالب pagerank 6 بود که این سایت داشت ما الان سایتهای خبری پر طرفداری داریم که چنین امتیازی براشون خیلی سخت هست و ندارند ولی این چطوری چنین pagerank داشت من نمیدونم کجاها لینکش را داده.

قیمت در آواژنگ و آتنا 45 هزار تومان هست هر دو که ثابت میکنه که نمایندگی هستند چون اختلاف قیمت ندارند ولی با جستجو "نمایندگی کسپر سکی در ایران" در گوگل تعداد زیادی نمایندگی میبینید که رنگارنگ قیمت دارند و روی بازار حساب میکنند و بالا و پائینش میکنند خلاصه من متوجه نشدم که چرا سایت www.irkaspersky.com 20% بعلاوه 7% تخفیف قیمت 41 تومان کسپر میفروخت در صورتیکه نامش جزو نمایندگیها نبود؟ من تا همینجا قضیه را رها نکردم و جزو نمایندگیهای آواژنگ گشتم اسمش نبود و آتنا هم که اصلا لیست نمایندگی نداشت.

اگر میدونستم بازار خرید لایسنس معتبر کسپرسکای چطوری هست منهم در این وبلاگ لایسنس معتبر میفروختم با 50% تخفیف

با این پستی که نوشتم منظورم این نبود irkaspersky کلاه بردار هست فقط میخواستم بگم که بازار کسپر سکای خیلی شیر تو شیر هست.

امان از آدم فضول وقتی در سایت نمایندگیهای اصلی و جعلی قدم میزدم جالب بود آتنا در این لینک نوشته بود http://www.athenaco.com/ir/news/news08.asp از 15 بهمن تا 15 فروردین تخفیف ویژه ولی در سایت هزاران نمایندگی پروپا قرص کسپر نوشته بودند که از 15 بهمن تا 1 فروردین تخفیف ویژه حالا یا آتنا اشتباه کرده بود یا اون نمایندگیها خیلی عجله داشتند برای فروش لایسنس معتبر به هر حال با آمدن یه کلمه به نام تخفیف ویژه کسپر سکای خیلی نمایندگی برای خودش اخذ کرده.

نظر شما چیست؟
نظرات

 

 • توضیحی که لازمه داده بشه اینه که شرکت کسپرسکی نام نماینده هایی که در رده های اول نمایندگی هستند رو وارد سایتش نمیکنه اما نمایندگیشون رسمیه
  معمولا در طول 1 تا 1.5 سال اول و تازمانی که حدنصاب فروش نرسیده باشید در سایت کسپرسکی قرار نمیگیرید
  و اصلا هم کلاه برداری نیست
 • bale,kaspersky esme namayandgan ro vared nmikone.
 • دوست عزیز قبل از اینکه انقدر حرفهای گند گنده بزنی بهتره یکم سرچت رو قوی کنی میبینی که در این آدرس
  http://me.kaspersky.com/en/partners/buyoffline?country=ir
  وبسایت irkaspersky به همراه soha.ae تنها توزیع کننده آنلاین کسپرسکی در خاور میانه هستند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 886 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5436 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 139,351,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: