Loading...

ثبت خاطرات با Everyday.me، این بار راحت تر از همیشه

آیا شما هم همیشه دوست دارید تا خاطرات روزانه خود را در جایی ثبت کنید؟ خب اکثر ما این علاقه را از کودکی همراه خود داشته ایم، حتی احتمالا چند بار هم دفتر های ویژه خاطره نویسی را برای خود خریده و اقدام به ثبت خاطرات کرده اید. با پیشرفت تکنولوژی ثبت خاطره نیز دستخوش تغییراتی شد. شما امروزه می‌توانید خاطرات خود را با مراجعه به وب سایت های مختلف و یا از طریق ایمیل برای همیشه در ابرها (سرویس های کلود) جاویدان کنید. اما در این بین همچنان یک مشکل حل نشده باقی مانده و آن حوصله کم مخاطب در خاطره نویسی است. دفتر ها و سایت های رنگارنگ هرچه تلاش کردند نتوانستند علاقه به خاطره نویسی را در مخاطبین ایجاد و حفظ کنند و پس از مدتی کاربران دیگر تمایلی به ثبت خاطرات خود نشان نمی‌دهند.

این موضوع در حالی است که همه ما هر روزه در شبکه های اجتماعی فعالیت های مختلفی را انجام می دهیم و به نوعی جنبه ای از زندگی خود را در آن‌ها به ثبت می‌رسانیم. اپلیکیشن Everyday.me با تمرکز بر روی همین نکته، عملیات خاطره نویسی شما را به عهده می‌گیرد.

این سرویس با اتصال به حساب کاربری شما در شبکه های فیسبوک، اینستاگرام و توییتر ، کلیه فعالیت های شما در این مجموعه ها را با ثبت زمان در دفترچه خاطرات شما درج می کند.

everyday-me-face.jpg

شما می‌توانید با مراجعه به اپلیکیشن این سرویس و یا وب‌سایت آن، به خاطرات خود دسترسی داشته باشید. یکی از امکاناتی که در این قسمت در اختیار شما قرار می‌گیرد، این است که می‌توانید نکاتی را به موارد ثبت شده، اضافه کنید. برای مثال اگر با عکسی که از طریق اینستاگرام آمده است، خاطره خاصی دارید، می‌توانید آن خاطره را در دفترچه خود یادداشت کنید. این برنامه همچنین به شما اجازه می‌دهد تا خاطرات خود را به هاش تگ مجهز کنید، تا از این طریق بعدها بتوانید موارد مشابه را به راحتی پیدا کنید.

توجه داشته باشید که ثبت خاطرات لزوما نباید از طریق شبکه های اجتماعی صورت پذیرد و شما می‌توانید با استفاده از وب‌سایت و یا اپلیکیشن Everyday مطالب مورد نظر خود را یادداشت کنید.

این اپلیکیشن رایگان در حال حاضر برای آیفون و آیپاد تاچ تهیه شده است و نسخه اندرویدی آن نیز قرار است به زودی حاضر شود. اما اگر تا آن زمان نمی‌توانید صبر کنید، حتما سری به وبسایت Everyday.me بزنید تا کلیه این امکانات در اختیار شما قرار گیرد. کاربران iOS هم می‌توانند این برنامه را از اپ‌استور دانلود نمایند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 167,472,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: